Російська версія сторінки
Акварель - Лев Авторский сайт художницы Виктории Швец Электронная почта Oб авторе Отзывы Авторский сайт художницы Виктории Швец Акварель - Волк
Швец Виктория Васильевна  

Швець Вікторія Василівна народилася в місті Косів, Івано-Франківської області в сімї художників. Після закінчення художньої школи з 1987 по 1991 навчалася в Косовському технікумі народних художніх промислів, на відділі «Художня кераміка».

Деякий час працювала по спеціальності в Косівському художньому комбінаті. Звільнилася з КХК щоб працювати самостійно, і шукати свій стиль в роботі, відточуючи майстерність. Почала працювати творчо, розвиваючи неповторну техніку виконання и створюючи оригінальні роботи з кераміки. Також займаюся живописом в техніці акварелі по-мокрому.

Важливою рисою моїх робіт є те, що теми моїх робіт не запозичуються десь з зовні, а є виключно продуктом внутрішнього світогляду. Це привело до важливості розкриття внутрішнього, сугубо індивідуального і не повторного бачення світу, а не наслідування ні в найменшій мірі інших художників. Мої роботи знаходяться в часних колекціях в: Англії, Америці, Канаді, Росії, Німеччини, Греції, Італії, Франції, Японії, Австралії.

Галерея работ :: Акварель Галерея работ :: Акварель Галерея работ :: Керамика Галерея работ :: Керамика
Акварель - Собака   Акварель - Кот

Об авторе | Керамика | Акварель

© 2008-2016 Вікторія Швець