Російська версія сторінки
Акварель - Лев Авторский сайт художницы Виктории Швец Викторией Швец Об авторе Отзывы Авторский сайт художницы Виктории Швец Акварель - Волк

Кожен художник старається виразити свій світогляд через свої роботи і часто для того щоб зрозуміти витвір, він потребує різних пояснень і трактовки. Я вважаю, що мистецтво повинно доносити в першу чергу вічні цінності: радість, чистоту, доброту. Виражаючи в роботі свій світогляд, я стараюся зробити це таким чином, щоб цінитель получив радість і чистоту безпосередньо, прямо, виражену в стилі виконання і темі роботи, не потребуючи ніякого роз’яснення і трактовки.

Керамическая тарелка - Молодожены Керамическая фигурка – Три коровы
Галерея работ :: Акварель Галерея работ :: Акварель Галерея работ :: Керамика Галерея работ :: Керамика
Акварель - Собака

Глина як елемент землі є одним з п'яти елементів світобудови. Не даром вважається, що людина була створена з землі. Точно так само створення витвору мистецтва з кераміки задіяні і решта елементів: вода, вогонь, повітря і єфір. Вода яка живить все живе, так само і в глині, вода робить її живою, тобто придатною до ліпки. Завдяки воді художник може розмякшити глину і оживити її, тобто виліпити то що він хоче. Сонце зігріває всіх людей. Все завдяки сонцю росте і міцніє. Так само витвір з глини обпалюючись в печі стає твердим і довершеним. Повітря підтримує правильну вологість під час ліпки. Ефір, можна назвати розумом. Саме завдяки розуму художник може втілити свій задум, починаючи з ліплення і закінчуючи розписом.

Акварель - Кот

Об авторе | Керамика | Акварель

© 2008-2016Вікторія Швець